5. Farní den 24. června

27.05.2012, článek vložil P. Milan Vavro

Farní den již popáté - tentokrát v zahradě školky Karolínka, v neděli 24. června od 14,00 do 18,00 h. Přijďte, bude to stát za to!

Program pořadatelé tají, ale prý má být něco "od chlapů z Labutího Jezera", soutěže pro děti, a zveřejněná soutěž zpěvavých rodin. K tomu pivo, cigáry, a dobrá atmosféra, jako vždycky.

POZVÁNKA k účasti v soutěži. Na neděli 24. června připravujeme FARNÍ DEN, jehož součástí bude soutěž hudebních rodinných skupin. Nemusí Vás být „sedm statečných," stačí tři členové rodiny – sourozenci, děti s rodiči, prarodiči, sestřenice, bratranci, tetičky a strýčci ... Připravte si 2 písně dle vlastního výběru – můžete zpívat nebo se i doprovodit na nástroje. Přihlásit se můžete v sakristii nebo u paní Lstibůrkové. Uzávěrka přihlášek je 10. června. Přejeme všem příjemně strávené chvíle při nácviku v rodinném kruhu a těšíme se, jak nás potěšíte!

labutě

sv Urban