Biblický a teologický kurz v Brně

13.09.2012, článek vložil P. Milan Vavro

Biblický kurz Jeremiáš a Lukášovo evangelium a teologický kurz pořádá biskupství v Brně.

Rádi bychom vás srdečně pozvali na letošní, jubilejní, již desátý ročník Biblického kurzu - letos budou v centru našeho zájmu kniha Jeremiáš a Lukášovo evangelium. Kurz proběhne jako každý rok na Biskupském gymnáziu v Brně a začne 20. září 2012. Pro případné zájemce připojujeme v příloze i přihlášku, kterou můžete libovolně šířit i mezi vašimi přáteli. Budeme rádi, když vám tato nabídka přijde vhod a těšíme se na setkání s vámi, necháte-li se pozvat.

Dále si vás dovolujeme pozvat na kurz Teologický, který je určen především těm, kdo si chtějí uspořádat a prohloubit své náboženské vědomosti. Trvá jeden školní rok a nabízí základní teologický přehled. Vyučování probíhá o sobotách podle stanoveného rozvrhu. Přihlášky se přijímají do 14. 9. 2012 na Katechetickém centru.

Podrobnosti i přihlášku najdete na webových stránkách Diecézního katechetického centra

Z Pastoračního střediska srdečně zdraví

Mgr. Roman Kubín