Co se to děje kolem kostela?

27.08.2006, článek vložil Miroslav Slováček

V poslední době se rozběhla diskuze, zdali se uskutečňuje oprava kostela nebo jde o něco jiného. V pozdních večerních hodinách totiž bylo spatřeno reportéry portálu www.spolecenstvi.com něco, co popírá oficiální zprávy... ;-)

V nočních hodinách se reportéři portálu www.spolecenstvi.com právě vraceli z jiné akce a to co spatřili před kostelem Vzříšení Páně ve Slavkově u Brna, to jim zcela vyrazilo dech... Již z dálky byly cítit silné vibrace a podežřelé ticho v celém městě - klid před bouří? Když přišli blíže zjistili, že něco není v pořádku - tajemné světlo kolem kostela, pohybující se relativně vysokou rychlostí - neuvěřitelné. Naštěstí svou rychlostí přispěli k tomu že tento úkaz můžete vidět na obrázku níže:

tajemný úkaz pře kostelem

na dalším obrázku je vidět "běžná" situace:

jiný záběr, skutečný pohled

Otázka která se ale díky tomuto zjištění dere na povrch je na snadě: probíhá opravdu oprava kostela, nebo jde spíše o práci tajných agentů (FBíI, CíIA)? Vše tomu zcela nasvědčuje: po střeše pohybují neidentifikovatelní lidé zavěšeni na lanech, v roukou třímají rozičné nástroje, kterými prověřují stav krytiny a zároveň odebírají vrtacími nástroji vzorky trámů a krytiny. Posléze umisťují na místa odběru něco, co by se dalo s úspěchem nazvat jako fixační čidla maskované ve vrutech... Nevím jak vy, ale já se rozhodně vydám zjistit více ...

P.S. FACT or FICTION?
P.S.S. The truth is over there ....

:-D :-B :-) ;-) ;-) ;-)

 

Související články: