Duchovní obnova s biskupem Pavlem

29.01.2017, článek vložil P. Milan Vavro

Program v pátek 10. 2. 2017 bude probíhat v aule Biskupského gymnázia a je určen studentům a mládeži. V sobotu 11. 2. 2017 bude program v kině Scala na Moravském náměstí a je pro věřící z celé diecéze.

Pro věřící z brněnské diecéze jsme připravili duchovní obnovu s názvem „Cesta, pravda a život", kterou povede pomocný biskup Mons. Pavelm Konzbul. Akce se uskuteční v Brně.

Program v pátek 10. 2. 2017 bude probíhat v aule Biskupského gymnázia na Barvičově ulici a je určen studentům a mládeži. Mladí se mohou těšit na zajímavá zamyšlení otce biskupa, pěkné společenství mládeže z diecéze, mši svatou a následné agapé. Dáváme Vám obzvlášť do pozornosti tuto příležitost k setkání mládeže s otcem biskupem Konzbulem.

V sobotu 11. 2. 2017 bude program v kině Scala na Moravském náměstí a je pro věřící z celé diecéze.