Kurz Alfa podruhé

24.01.2019, článek vložil P. Milan Vavro

Od 10. ledna probíhá v naší farnosti již podruhé kurz Alfa. Navštěvují ho lidé, kteří se chtějí něco dozvědět o víře nebo si svou víru prohloubit, sdílet ji s ostatními.

Každé setkání začíná společnou večeří, při které je čas na společenskou konverzaci různého druhu. Po večeři následuje přednáška, po ní diskuse ve skupinkách. Tam je vždy možnost společně hledat odpovědi na různé otázky, sdílet své zkušenosti s ostatními apod. Do probíhajícího kurzu již není možné se přihlásit, bude ale možné navštívit poslední setkání. Koná se 4. dubna v 19 hodin v sále Domu svaté Rodiny (vchod vedle školky Karolinka). Srdečně Vás zveme. Z důvodu přípravy místnosti a večeře je potřeba se přihlásit na alfa.slavkov(zavináč)gmail.com nebo na tel. čísle 725 911 860.

Organizační tým kurzu Alfa


 


Komentáře k článku:

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Buďte první, kdo napíše svůj názor !