Kurz Alfa – závěrečná slavnostní večeře

23.02.2018, článek vložil Jan Matyáš

Pro všechny, kdo by chtěli poznat, jak probíhá kurz Alfa, tu máme pozvání na závěrečnou slavnostní večeři. Jste zváni 22. března v 19. hodin do Domu svaté rodiny, kde kurz Alfa probíhá.

Na závěrečný večer si každý z účastníků může přivést někoho, kdo by chtěl vědět, jak kurzy probíhají a uvažuje třeba o účasti v dalším kurzu. Pozvání platí ale i pro všechny, které to zajímá, není podmínkou znát někoho z účastníků. Jedná se o takové nezávazné nahlédnutí. Jediné, co potřeba, je být dostatečně zvědavý :) a přihlásit se předem, aby kuchař věděl, jak moc velkoryse má vařit.

Přihlaste se nejpozději do 18. března na mail alfa.slavkov@gmail.com nebo telefonicky p. Jitce Hrabovské na čísle 725 911 860.

Pokud bude zájem, další kurz proběhne od ledna příštího roku.

 


Komentáře k článku:

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Buďte první, kdo napíše svůj názor !