Kurz STM směřující k pochopení základů lidské plodnosti.

29.08.2019, článek vložil P. Milan Vavro

V září Centrum naděje a pomoci (CENAP) pořádá Kurz STM směřující k pochopení základů lidské plodnosti.

V září Centrum naděje a pomoci (CENAP) pořádá Kurz STM. Je to jedinečný kurz směřující k pochopení základů lidské plodnosti, jak správně vymezit plodné a neplodné dny, jak si nenechat ničit zdraví či vztah ani antikoncepcí, ani umělým oplodněním. Kurz pomáhá nepodlehnout tlaku reprodukčního a antikoncepčního průmyslu. Jedinečnost kurzu spočívá ve vedení zkušenou gynekoložkou, předávané informace jsou podloženy roky výzkumů a praxe. Termíny jsou buď ve čtvrtky od 19.9 nebo v soboty od 14.9. Informace https://www.cenap.cz/kurz-stm-ppr


 


Komentáře k článku:

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Buďte první, kdo napíše svůj názor !