Kurz symptotermální metody přirozeného plánování rodičovství

01.09.2018, článek vložil P. Milan Vavro

Centrum naděje a pomoci nabízí jak odpolední formu ve čtvrtek (od 13.9.2018) , tak kurzy v sobotu (od 15.9. 2018). Kurzy probíhají v prostorách Centra naděje a pomoci na Vodní 13 v Brně.

Účastníci získají možnost pro svůj osobní život se naučit, jak se orientovat v zákonitostech lidské plodnosti. Naučíme Vás, jak se spolehlivě vyhýbat početí i co doporučujeme v situacích, když toužené miminko nepřichází. V rámci kurzu se též věnujeme informacím o účincích různých druhů antikoncepce a dalších hormonů.

Kurz je určen především pro uživatele STM PPR, nezdravotníky, získané znalosti jsou důležité též pro porodní asistentky či lékaře a ty, kdo s těhotnými pracují v rámci kurzů předporodní přípravy. Správná orientace v záznamu cyklu umožní správně stanovit předpokládaný termín porodu a aktuální délku těhotenství.

Informace a přihlášky jsou na http://www.cenap.cz/kurz-stm-ppr