Modleme se s mobilem

31.01.2019, článek vložil P. Milan Vavro

Aplikace do mobilních telefonů pro duchovní povzbuzení. Na internetovém portálu Církev.cz v článku Modleme se s mobilem (z 21. 12. 2018) je zveřejněn přehled volně dostupných aplikací, které mohou přispět k prohloubení duchovního života.

Podívejte se na <https://www.cirkev.cz>
Většina aplikací je vhodná pro telefony s operačním systémem Android a je ke stažení zdarma na GooglePlay.
Kromě textů Bible, Kancionálu nebo Katechismu katolické církve zde naleznete i aplikaci iZIDOOR, která obsahuje mimo jiné přípravu ke svátosti smíření. Přináší mnoho podnětů k modlitbě, aktuální modlitebníúmysly, do kterých můžete přidat i své vlastní, a řadu dalších inspirací.
Aplikaci vytvořilo Salesiánské mediální centrum. Novinkou od sester paulínek je aplikace Růženec se slovem Božím. Při příležitosti 25 let působení Dcer sv. Pavla v České republice vznikla aplikace Paulínská adorace.