Mše sv. pro zamilované

09.02.2020, článek vložil P. Milan Vavro

Mše sv. pro zamilované - na svatého Valentýna v pátek 14. 2. v 18.00 ve Slavkově a Svatovalentýnské setkání mládeže s modlitbou za dobrou volbu životního partnera v pátek 14. 2. v 18.00 v Bučovicích

Mše sv. pro zamilované - na svatého Valentýna v pátek v 18.00 ve Slavkově pro všechny zamilované i nezamilované, s někým chodící i nechodící, zveme vás k modlitbám a prosbám za budoucí životní partnery. Zveme rodiče i prarodiče, aby se modlili za své děti a vnoučata.

Svatovalentýnské setkání mládeže s modlitbou za dobrou volbu životního partnera – v pátek v 18.00 v Bučovicích, modlitba u ostatků sv. Valentýna, v 19.00 modlitba chval, agape na faře (provázejí sestry institutu Servi della Sofferenza). Mládež můžeme odvést auty, nahlaste se.