Pouť do Žarošic

28.05.2008, článek vložil P. Milan Vavro

V. pěší farní pouť do Žarošic se konala ve čtvrtek 8. 5. 2008. Na příští rok zveme další nové poutníky.

Ze Slavkova vyšlo v 8.30 po požehnání 24 pěších poutníků, ve 12.00 vyjel autobus s dalšími poutníky a ve 13 h jsme se sešli u kaple ve Zdravé Vodě. Odtud nás šlo kolem 40 do Žarošic, kde jsme po křížové cestě slavili mši svatou.

pěší pouť Žarošice 2008

I letos jsme se vydali v tomto krásném dni prozářeném sluníčkem v hojném počtu na pěší pouť k Matce Boží do Žarošic. Právě tato pouť se stává pro farnost tradicí. Obětovali jsme ji s úmyslem za naše děti a mládež. Cestu jsme rozčlenili na části a určité úseky věnovali našim blízkým v modlitbě. S radostí všichni pěší poutníci i ti, kteří přijeli, dorazili úspěšně na místo samé, kde jsme byli srdečně přivítáni ve zdejším kostele, kde následovala mše sv. Těšíme se na následující rok i na další poutníky.

I.K.

pěší pouť Žarošice 2008

pěší pouť Žarošice 2008

pěší pouť Žarošice 2008

 

Další aktuality:

   » Zpět na hlavní stranu aktualit