"Před rokem" - film o papežské návštěvě

09.10.2010, článek vložil P. Milan Vavro

Krátký dokument "Před rokem" (31 minut) je ohlédnutím za přípravami i průběhem návštěvy Svatého otce Benedikta XVI. v Brně. Uvidíte i slavkovské farníky. Autor o. Milan Vavro. Film je možné shlédnout na TV MIS.

"Před rokem" - aneb 27.září 2009 ve filmu

Protože mi to tehdy nedalo, vzal jsem sebou kameru a natočil jsem třicetiminutový film, zachycující atmosféru návštěvy papeže z pohledu účastníka. Film je samozřejmě amatérský, avšak obsahuje záběry z jiného úhlu, než oficiální záznam české televize. Obohatilo jej několik rozhovorů, natočených rok poté na konferenci na výstavišti. Děkuji všem, kteří mi poskytli interview. Film bude v dohledné době promítnut ve slavkovské farnosti. Zájemci si jej mohou zkopírovat.

P. Milan Vavro

Film je možné shlédnout na TV MIS