Průvodce adventem 2006

22.11.2006, článek vložil P. Milan Vavro

Pastorační středisko brněnské diecéze připravilo také letos vyhledávanou brožuru Průvodce adventem 2006. Bude k dispozici v každém kostele naší slavkovské farnosti.

Brno: Adventní doba je příležitostí k tomu, abychom si uprostřed předvánočního shonu uchovali i prostor vnitřní svobody, našli si chvíle ticha, ve kterých je přítomen Bůh a v nichž můžeme zažívat naději. Naděje Adventu je čitelná i v Božím slově, které se v tomto období čte a medituje. Pomocníkem pro užitečné prožití této doby očekávání může být i brožura "Průvodce adventem", kterou od roku 2001 připravuje Pastorační středisko brněnské diecéze.

Text letošního průvodce připravil ředitel Pastoračního střediska brněnské diecéze P. Petr Nešpor. Jako podklad mu posloužily knihy P. Anselma Grüna, který ve dnech 9. až 11. června 2006 v Brně přednášel.

Sešitek formátu A5 je možné si objednat poštou , telefonem (543 235 030, kl. 299, příp. 290), e-mailem ( dolezelova@biskupstvi.cz) nebo přes níže uvedený formulář

Bude k dispozici v každém kostele naší slavkovské farnosti - není třeba objednávat.

Cena jednoho kusu je 9 Kč.

Nezapomeňte prosím uvést počet objednávaných kusů.

Požehnaný Advent přeje

Petr Nešpor

ředitel Pastoračního střediska brněnské diecéze