Radost malých koledníků

13.01.2011, článek vložil P. Milan Vavro

8. ledna proběhla ve Slavkově tradiční Tříkrálová sbírka.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří koledníky vlídně přijali. Zvláště malé děti mají velkou radost z toho, že se na této sbírce mohou podílet. Mnozí lidé nejen přispěli do sbírky, ale obdarovávali i koledníky. Je dobře, že se ve Slavkově sbírka stala tradicí, že velmi mnoho lidí je ochotno rozdělit se s potřebnými. Nezdá se mi nejdůležitější konkrétní výše vybrané částky, ale to, že se děti učí dělat něco pro druhé a mít z toho radost. Jsem ráda, že je v tom podporujete.

Lenka Klinkovská

Výsledek sčítání Tříkrálové sbírky za rok 2011 je ve Slavkově 82 904,- Kč.

tříkrálová sbírka 2011


tříkrálová sbírka 2011


tříkrálová sbírka 2011


Na Tři krále přijeli do Slavkova králové na koních.

tříkrálová sbírka 2011


tříkrálová sbírka 2011


tříkrálová sbírka 2011