Tři dny křesťanské spirituality - V. Kodet

18.04.2017, článek vložil P. Milan Vavro

Ve dnech 19. 5. – 21. 5. 2017 zvou Pastorační středisko brněnské diecéze a Karmelitánské nakladatelství všechny zájemce na Tři dny křesťanské spirituality. Pozvání letos přijal P. Cyril Vojtěch Kodet, OCarm., Th.D.

Páteční program zahájí úvodní přednáškou v 19 hodin v aule Biskupského gymnázia.

V sobotu od 9 hodin začne tamtéž celodenní rekolekce na téma Neposkvrněné srdce. Sobotní rekolekce nenavazuje na páteční přednášku a lze ji absolvovat samostatně, program v sobotu se doporučuje absolvovat celý včetně mše svaté

v 16 hodin. Na páteční ani sobotní program není třeba se přihlašovat, pouze na sobotní oběd.

V neděli 21. 5. 2017 zakončí celé třídení mše svatá v kostele sv. Michala v Brně v 9 hodin.


 


Komentáře k článku:

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Buďte první, kdo napíše svůj názor !