Zájezd do Bavorska

25.04.2012, článek vložil P. Milan Vavro

Aktualizace původního článku z 18.3.: ještě máme volná místa. Pořádáme farní zájezd do Bavorska – za krásami Alp a na poutní místa, 11.- 14. června, cena 3.700 Kč. Zájemci se mohou hlásit na faře nebo na tel. 544 221 587.

Potom dáme možnost farnostem z děkanství.

BAVORSKO

farní zájezd za přírodními krásami a poutními místy Bavorska

pondělí 11. 6. – čtvrtek 14. 6. 2012

Autobus Mercedes s klimatizací a WC, 3x ubytování, 3x snídaně.

Duchovní doprovod P. Milan Vavro.

1. den

Odjezd v 6.00 hod. ze Slavkova u Brna, návštěva Šumavy. Prachatice, kostel a rodný dům sv. Jana Nepomuka Neumanna, mše svatá. Krásy Šumavy - Kvilda, Jezerní slať, řeka Vydra, skleněný oltář u sv. Vintíře v Dobré Vodě, Sušice. Přenocování v penzionu v Petrovicích.

Prachatice

kvilda

Horská Kvilda

2. den

Mše sv. ve starobylém kostele v Petrovicích, přejezd přes Německo. Návštěva Regensburgu (katedrála, náměstí, most) a okolí krásných jezer jižně od Mnichova (prohlídka Mnichova pro nedostatek času nebude). Ubytování v penzionu v alpském městečku Oberau.

Regensburg

jezera

Walchensee

3. den

Návštěva alpského kláštera Ettal a městěčka Oberammergau, proslaveného tradicí velkolepých pašijových her s muzeem. Odpoledne v přírodě alpských hor a jezer, možnost lanovky.

Garmich

Garmich - Partenkirchen

Ettal

Oberammergau

Video z pašijových her Oberammergau

další video

nebo delší dokument

4. den

Po snídani odjezd do Innsbrucku, prohlídka města, návštěva alpského poutního místa sv. Notburgy v Ebenu u jezera Achensee. Mše sv. v poutním kostele. Návrat domů ve večerních hodinách.

Eben

Cena 3.700,- Kč (doprava, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích, 3x snídaně, vstup muzeum pašijových her). Připojištění projednáme osobně (můžeme zajistit).

Přihlašujte se na faře ve Slavkově (544 221 587), nebo u paní Hrdové, uveďte jméno a telefon.