Zájezd Polsko pro 6.-9. třídu

01.10.2017, článek vložil P. Milan Vavro

Milí mladí přátelé 6. – 9. třídy, pořádáme pro vás zajímavý poutní zájezd na místa Božího milosrdenství, kde se loni setkaly miliony mladých s papežem Františkem ...

... a kde žili svatý papež Jan Pavel II. a svatá sestra Faustyna. Projdeme si historický i současný Krakov. Zažijeme spolu dva dny na cestách a určitě se nebudete nudit. Polské Zloty si nemusíte měnit, pokud budete potřebovat, vyměníme vám.

POLSKO – KRAKOV – 2017

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA

Odjezd: čtvrtek 26. 10. v 6,00 h od fary ve Slavkově

Návrat: pátek 27. 10. kolem 22.00 k faře

Seznam věcí: cestovní pas – aby byl platný!!!, doklad od rodičů, českou kartu pojištění, hygienické potřeby, přezůvky, dobrou obuv pro případ deště, pyžamo, teplé oblečení (podle počasí), pláštěnku, batůžek na chození, láhev na pití. Léky - pokud užíváš.

Jídlo sebou: svačiny na dva dny (každý den bude teplý oběd).

Doprava: autobus

Spaní: ubytování na pokojích (spacák není třeba).

Program: čtvrtek – Wadowice, rodiště Jana Pavla II., Lagiewniki večeře, ubytování, večerní program, pátek – Lagiewniki, bazilika Milosrdenství a sanktuárium Jana Pavla II, oběd, prohlídka historického Krakova.

Cena: 800,- Kč za cestu, ubytování, vstupy a večeře.

Přihlašování: přihlaste se prosím předběžně nejpozději do pátku 11. října u svých kněží ve farnosti, kapacita je do naplnění autobusu.

Cestovní připojištění do zahraničí na dva dny si zajistíte sami po našem potvrzení zájezdu.

Informace na tel. 604 280 160 – o. Milan Vavro

Těší se o. Milan Vavro a o. Tomáš Fránek.


 


Komentáře k článku:

K tomuto článku nebyl vložen žádný komentář.
Buďte první, kdo napíše svůj názor !