Zápis do křesťanské mateřské školky Karolínka

10.04.2011, článek vložil Jan Matyáš

Informace o možnosti zápisu dítěte do nové křesťanské mateřské školky Karolínka ve Slavkově u Brna včetně odkazu na elektronickou přihlášku naleznete v následujícím článku.

Žádost o přijetí dítěte do KMŠ Karolínka je možné vytisknout na webových stránkách http://mskarolinka.webnode.cz/ nebo vyzvednout v klášteře školských sester na Zahradní ulici 1433.

Vyplněnou přihlášku, jejíž součástí je dotazník, odevzdejte v úterý 12. 4., ve středu 13. 4. nebo ve čtvrtek 14. 4. 2011 od 15.00 do 18.00 ve třídě 2. patra budovy MŠ Malinovského 280 (vchod vpravo). Vyberte si den, který se vám nejlépe hodí.

K zápisu přijďte spolu s dítětem, budete potřebovat jeho rodný list a svůj občanský průkaz. Rodiče dětí ze třídy s křesťanským zaměřením mohou přihlášku odevzdat v uvedených dnech ve školce (OP a rodný list sebou). Rodiče musí při zápisu dítěte do MŠ prokázat potvrzením od pediatra, že dítě je zdravé a má splněno povinné očkování.