Zajímavý časopis - Zprávy z misií

03.05.2018, článek vložil P. Milan Vavro

Misijní zpravodaj č. 23 přístupný ONLINE je vydařený projekt pro přátele misií. Nahlédněte, tématem jsou tentokrát Misionáři a misie. Vydali jsme se po stopách českých misionářů...

Milí přátelé misií,
zasíláme Vám Misijní zpravodaj č. 23, jehož tématem jsou tentokrát Misionáři a misie. Vydali jsme se po stopách českých misionářů v Paraguayi a v Indii, vyzpovídali jsme také dvě naše misionářky působící v Estonsku a ve Venezuele.
Nahlédli jsme do cestovního deníčku předčasně zesnulého minoritského bratra Roberta Mayera a vzpomínek salesiánského kněze Jana Meda. Připomněli jsme si rovněž odkaz Matky Terezy a ohlédli se za vznikem knihy Misionářka lásky. Podzimní misijní cestu do Tanzanie jsme zdokumentovali prostřednictvím fotoreportáže. Nechybějí ani informace z klubek, přehled nových misijních materiálů a komiks.

Zároveň připojujeme odkaz na online verzi Výroční zprávy za rok 2017, kde se dozvíte vše podstatné o projektech a jejich financování v uplynulém roce.

Odkaz na číslo Misijního zpravodaje