Zveme na poslední reprízu Noci královny

05.01.2016, článek vložil Jan Matyáš

Díky velkému zájmu diváků zařazují slavkovští ochotníci ještě jednu reprízu historické hry Noc královny. Sehrajeme ji na prknech SC Bonaparte v neděli 10.1.2015 v 17.00 hodin. Srdečně zveme!

Když jsme před časem v Divadelním spolku začali připravovat novou hru - Noc královny, většina protagonistů byla názoru, že to bude představení, které asi nepřitáhne mnoho diváků, protože se nejedná o komerční tahák.

Asi jsme naše diváky podcenili, neboť se ukázalo, že diváci mají nejen smysl pro náročnější kusy, ale dovedou je i ocenit. Svědčily o tom mnohá děkovná uznání a maily, které jsme od vás diváků dostali, a za která děkujeme.

Tohle a také další zájem o Noc královny nás nakonec vedl k rozhodnutí realizovat ve Slavkově ještě jednu reprízu v neděli 10. ledna 2016 v 17.00.

Diváci budou mít možnost shlédnout toto velmi úspěšné představení, které nás zavádí do posledních šesti let života královny Kunhuty, vdovy po Přemyslu Otakaru II. a rozehrává dramatický příběh královny a jejího milence Záviše z Falkenštejna.

Tak jako víno zraje a čím je starší, tím je lepší, podobně se děje i s divadelní hrou. Věříme, že i tato hra se od listopadu hezky uležela a dozrála. Věříme, že naši herci opět ukážou, že umí.

Srdečně zvou ochotníci z Divadelního spolku Slavkov u Brna.

Ludmila Nosková


Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení

Noc královny - foto z představení