Komentáře ke článku: Poslední roráty

1 | autor Marťa | 26.11.2010 13:41:58
Je to moc dobrý nápad. Pokud to jen trochu půjde, budu se účastnit.

2 | autor o. Milan | 30.11.2010 12:10:35
Pochvala patří nejen dětem, kterých přišlo překvapivě 33, ale také jejich rodičům, kteří je připravili. Jen vytrvat!

3 | autor o. Milan | 30.11.2010 14:21:20
Dnes mi došel meil, tak se o něj dělím:
Roráty pro děti letos poprvé
Otče, dnešní roráty na mě obrovsky zapůsobily. Jednak jsme doma s velkým nadšením vyráběli všichni lucerničku z knihovny. Z šestičlenné rodiny nebylo ruky, která se na společném díle nepodílela. Vystřihovali jsme, lepili, malovali. Barunka byla nadšená, na roráty se nesmírně těšila s tím, že mše sv. ráno je daleko lepší než večer, to se jí prý už moc nechce. Ráno vstávala dříve než já, vše šlo jak na drátku. Ještě připomínala, abych nezapomněla zapalovač, poněvadž jsme jeli i s manželem autem a rozžíhaly jsme až v kostele.
Byly jsme tam mezi prvními a její obava, že je tam málo dětí, se naštěstí nenaplnila a účast byla nádherná. Odcházela jsem do zaměstnání s pocitem nadšení a vděku za krásný vstup do nového adventního dne.
Marie Šujanová

4 | autor o.Milan | 04.12.2010 09:14:20
První skore v Rorátech - vyhrávají děti. Oproti 34 dětem v úterý přišlo v sobotu 29 dospělých (kdo by to bral příliš vážně, že se počítají lidi v kostele, tak to tak není myšleno - spíše podnět k zamyšlení.)o.Milan