Komentáře ke článku: Jaký byl II. farní den 2007

1 | autor Jarka Kučerová | 12.06.2007 11:57:48
Chtěla bych vyjádřit co nejsrdečnější poděkování všem organizátorům a účinkujícím tohoto farního dne.Hlavně díky nim jsme všichni strávili moc hezké nedělní odpoledne.Moc se těšíme na další akce slavkovské farnosti.

2 | autor Nosková Ludmila | 12.06.2007 17:34:42
Chtěla bych poděkovat celému týmu organizátorů za skvěle odvedenou práci a také všem účinkujícím na pódiu a na stanovištích v terénu. Děkuji také vám milí farníci, že jste přišli a nenechali se zmást plánovanou vodní sprškou, která přišla po poledni. Plánovanou? Říkáte si. Samozřejmě, že ten deštík byl v plánu. Viděli jste někdy, že by Pán Bůh něco neplánoval? Vždycky plánuje! Jen my lidé mnohdy jednáme zbrkle bez rozmyslu, bez plánu. Důkazem přece bylo skvělé počasí, které si boží režisér naplánoval pro svůj Farní den ve Slavkově. Vždyť jsme ho o to prosili. A tou sprškou chtěl zase vyhovět těm, kteří potřebovali zalít zahradu. Prostě postaral se, aby to zase vyšlo na všech starnách. Bože díky!

3 | autor Jan Marek | 13.06.2007 12:42:53
Farní den se mi velice líbil. Musím pochválit perfektní organizaci! V celém Farním dnu nebylo hluché místo, stále se něco dělo na pódiu i mimo něj. Na své jsme si piřšli jak mi mladí tak ostatní věkové kategorie, aniž bychom se jen 1 minutu nudili. Spousta přátel, dobré jídlo a pití, hodně zábavy... co víc jsme si mohli přát :-) Díky Všem co Farní den připravili, bylo to velmi příjemné odpoledne!

4 | autor Petr Hlaváček | 17.06.2007 11:15:47
moc dobře se na to vzpomíná. Možná kdyby si někteří vyzkoušeli, že bavit se bavením druhých je lepší zábava, než se nechat bavit, tak by přibylo nadšených bláznů, stále tak vzácných.

5 | autor Nosková | 21.06.2007 22:29:57
To máš Petře pravdu. Ale nejrozšířenější "katolická mentalita" je stále ještě příliš zkostnatělá a veledůstojná, než aby byla schopna udělat ze sebe blázna, to se spíš nadějeme, že ze sebe udělá blbce, stačí se podívat do parlamentu. Ale abych nebyla zcela pesimistická, i mezi katolíky jsou, jako všude, světlé vyjímky.Myslím, že když Pán Bůh kouká na nás katolíky, možná si říká: "ProJá, tohle jsem stvořil"?!!

6 | autor Pavla Drinocká | 13.07.2007 14:21:29
Milí přátelé ze Slavkova,
sice jsem z Brna a váš farní den jsem neviděla, co jsem si ale o něm přečetla mně nadchlo! Navíc máte krásný zámecký park, ten určitě přispěl k celkové krásné atmosféře.
Velmi se mi líbil komentář paní Noskové, zvlášť ten vtipný závěr. Chtěla bych vás milá paní Nosková poprosit o dovolení, abych váš komentář mohla použít v našem farním zpravodaji.Najdete jej na této adrese: www.komin.farnost.cz .
Obdivuhodně jste naši katolickou mentalitu vystihla.Ještě že jsou události jako například váš farní den, které ji zas popírají.
Na závěr ještě proč se zajímám o dění ve Slavkově, když jsem z Brna. Ve Slavkově žila moje maminka v mládí, narodila se ale v Bučovicích.(Možná si ještě pamětníci vzpomenou na rodinu Hoškovu?).
Posílám do Slavkova krásný pozdrav,
Pavla Drinocká