Komentáře ke článku: Farní dovolená v Hoješíně u Seče

1 | autor S. Terezie | 09.08.2007 16:31:21
Milí farníci ze Slavkova a blízkých obcí,
objevila jsem na internetu vaše stránky a s radostí si je prohlédla. Díky Bohu, že se u vás děje tolik krásných věcí! Některé z vás jsem měla možnost poznat při letošní či loňské dovolené na Hoješíně, a tak bych touto cestou chtěla vyjádřit své poděkování Pánu za to, že jsme se mohli vzájemně poznat a obohatit, s řadou z vás také více spřátelit. Myslím, že mohu tlumočit dík i za ostatní sestry z Hoješína!
Naše vděčnost pak patří zvlášť těm, kteří ze své dovolené věnovali kousek (někdy i dost velký) času, energie a nasadili se pracovně pro zlepšení našeho areálu. Dokázali jste tak, že vaše křesťanství je aktivní, živé, a co víc... ani nevíte,jak jste nám pomohli.
Za dobrodince máme každý měsíc Mši sv., laskavě se k nim počítejte...
Zdravíme všechny známé a už teď se těšíme na další slavkovskou návštěvu.
Školské sestry III. řádu sv. Františka, S. Terezie

2 | autor M.Jindřich | 19.08.2007 21:40:01
Děkuji vám všem za krááásnou dovolenou.Již po třetí a zas a znova,se příští LeDoR SlaFar bude konat na Hoješíně, 28.6. -5.7.2008.Letos nás tam bylo celkem 62ks- zůstala 1 volná postel-tak atˇje to příště lepší! Počasí už je zajištěný, ceny zůstávají! ahoj Miloš