Diskusní fórum

Komentáře ke článku: Jaké bylo setkání mládeže v Táboře?

1 | čtenář se nepodepsal | 16.09.2007 17:56:16
Na Celostátní setkání mládeže v Táboře jsem se těšil již delší dobu před jeho začátkem. Rozhodně se nevyplnilo rčení, že když se člověk na něco těší, tak to potom nestojí za moc. Naopak. Byl jsem velmi mile překvapen. Tolik usměvavých a příjemných lidí ochotných vždy pomoci ve světě, kde každý myslí především na sebe, tolik radostných a povzbuzujících slov v každodenní všednosti, tolik porozumění pochopení beze slov, jsem opravdu nečekal.
Z Celostátního setkání mládeže jsem si odvezl krásně prožité chvíle ve společenství mladých lidí (a to nejen tělem, ale hlavně duchem). Načerpal novou sílu, radost, inspiraci a odvahu do svého života. Dostal odpovědi na některé svoje otázky. Poznal zajímavé lidi…ale hlavně jsem zase trochu více pochopil, co znamená Kristova Církev.
pali

2 | autor Jan Hlaváček | 16.09.2007 18:43:50
Kdyz jsem se na setkani prihlasil, tak jsem nevedel, co presne od toho mam ocekavat. Ale nakonec musim rict ze sem to opravdu takhle neocekaval. Bylo to uzasny. A musim rict, ze to ve me zanechalo docela velkou stopu.

3 | autor Ing. Bc. Jan Marek | 19.09.2007 09:26:40
To že článek nemá textový komentář a je dělán pouze vizuálně vůbec nevadí...
Stačí vidět tu atmosféru, ty nadšené pohledy mladých lidí beze zloby a bez starostí a hned si vzpomenu jaké to bylo na Světových dnech mládeže v Římě roku 2000.

Přeji všem, aby z této zkušenosti čerpali v dalším životě tak, jako my dnes čerpáme ze sil, které jsme získali v Římě...

Honza Marek