Komentáře ke článku: Vánoční koncert Kyjovánek

1 | autor FELiX | 02.01.2008 11:00:53
Nechci být rýpal, ale není tento článek spíše reklamou na Kyjovánek? Není tam žádná fotka ani text k jejich vystoupení ve Slavkově, pouze reklama na jejich soubor!

2 | autor Lokajova | 02.01.2008 12:15:08
Reklama to určitě není. Přece nepůjdu na koncert souboru, který neznám a nevím jakou muzikou se prezentuje. Když vidím napsaný cimbál, tak je to druh muziky, který mám ráda a na koncert půjdu. Když to bude vážná hudba, budu přemýšlet o tom zda půjdu, protože je to žánr, který už není mezi mými oblíbenými. Tak jako když jdu na divadlo nebo film do kina - napřed si zjistím očem to je, kdo to napsal nebo režiroval, a pak se rozhodnu, zda půjdu.

3 | autor Jan Matyáš | 02.01.2008 12:21:33
Článek je podle mě spíš pozváním na koncert než nějakou reklamou (viz úvodník článku). Vzhledem k tomu, že tento článek vyšel ještě před koncertem, je logické, že neobsahuje fotky ze slavkovského vystoupení.

Pokud je někdo ochoten dodat fotografie nebo napsat krátký ohlas na koncert Kyjovánku ve Slavkově, rád je osobně zde na webu publikuji.

Jan Matyáš, webmajstr

4 | autor Franta Vašulka | 05.01.2008 01:57:42
Nemyslím si, že tato forma reklamy by nám byla nějak užitečná. Jsme nezisková organizace a ne obchodní společnost. Na omluvu můžu snad napsat jen to, že pan děkan nemohl k nášemu koncertu sdělit více informací, protože je neměl. Snad doporučení, které na nás dostal, i skutečnost, že vánoční koncerty děláme v kostelech již deset let a informace z našich internetových stránek mu byly dostatečným důkazem, proč naši nabídku přijal. My mu za to děkujeme. Zodpovědně můžu říct za děti i vedoucí, že jsme se snažili ukázat to nejlepší ze svého vánočního repertoáru. Fotky z koncertu ve Vašem nádherném kostele můžete vidět na našich stránkách www.kyjovanek.eu (omlouvám se za další reklamu našeho souboru). Přeji mnoho zdraví a radosti v roce 2008 a těšíme se na další setkání.

5 | autor Jan Matyáš | 05.01.2008 13:52:56
Odkaz na fotografie z vystoupení jsem připojil do článku, díky za něj.

Jan Matyáš, webmajstr

6 | autor P.MIlan Vavro | 03.01.2008 13:26:50
Mohly by zde být fotky, ale nikdo je nedodal, možná nikdo nefotil. A pokud ano, prosím fotografa o poskytnutí několika snímků. P.MIlan

7 | autor Nosková | 08.01.2008 12:28:58
Takže, konec trapnému handrkování s reklamou. Já jsem na koncertě Kyjovánku byla a můžu říct, že to bylo NĚCO! Přemýšlela jsem, kde se v těch děckách vzal ten úžasný hlasový fond, který zcela zbořil špatnou pověst akustiky našeho kostela, jejich muzikntské umění,přirozená rozšafnost atd. Nakonec jsem zjistila, že to musí být v genech a mám pocit, že jejich genetická výbava obsahuje oproti nám obyčejným lidem navíc ještě tzv. Slovácký chromozom. Díky!