8. Farní den a věčné sliby s. Pavlíny

Zveme vás na farní den, pořádaný letos u příležitosti věčných slibů školské sestry M. Pavlíny v sobotu 9. června 2018. Dopolední slavnost složení slibů se koná ve farním kostele v 10.30 za účasti brněnského pomocného biskupa Pavla Konzbula. Program farního dne začíná v 15.00 hodin požehnáním v kostele a pokračuje na zahradě KMŠ Karolínka od 15.30 do 19.00 hodin.

Během odpoledne vystoupí děti z Karolínky, větší děti a scholička představí Pásmo pohádek, zatímco dospělí vyluští kvíz nebo zasoutěží v hodu bečkou, budou připraveny soutěže pro děti a školáky. Speciální soutěž v řadě předešlých ročníků bude soutěž o nejlepší jednohubku. Jednohubky s receptem se přijímají do soutěže do 16.00 u vstupu s minimem 10 ks na tácku. Vyhodnocení soutěží bude v 18.00 a na závěr uvidíte divadlo Jeníček a Mařenka. Občerstvení je zajištěno, nezbývá než přijmout pozvání.
Sbírka při mši svaté bude věnována společenství školských sester.

Několik organizačních informací k farnímu dni:

Můžete se zapojit do soutěže o nejlepší jednohubku (jednohubky, nejméně 10 ks, doneste s receptem do 16 hodin ke vstupu).

Párky a nápoje budou za dobrovolný příspěvek.

Prosíme o pomoc s přípravou stolů a podia v pátek v 19 h a v sobotu ráno od 8 h. Zapište se ale hned dnes vzadu na lavici, kdo přijdete.

Prosíme také o upečení buchet nebo slaného pečiva na stoly.

Nácvik ministrantů bude v pátek večer.