Celoroční online kurz pro zájemce o teologická témata

Cyrilometodějská teologická fakulta UP otevírá v rámci celoživotního vzdělávání nový celoroční kurz s názvem Zájmový kurz teologie online. Výuka bude probíhat formou videopřednášek a samostudiem materiálů v Moodle. Každý předmět doplní přímá výuka ve formě webinářů či online konzultace s vyučujícím. Bonusem kurzu je jeho flexibilita – účastník si předměty / studovaná témata i jejich počet vybírá sám dle svých osobních […]

Cyrilometodějská teologická fakulta UP otevírá v rámci celoživotního vzdělávání nový celoroční kurz s názvem Zájmový kurz teologie online. Výuka bude probíhat formou videopřednášek a samostudiem materiálů v Moodle. Každý předmět doplní přímá výuka ve formě webinářů či online konzultace s vyučujícím. Bonusem kurzu je jeho flexibilita – účastník si předměty / studovaná témata i jejich počet vybírá sám dle svých osobních preferencí. Přihlášku už je možné posílat, deadline pro její podání je 15. září 2023. Více na webu fakulty.