Den pro holky

Dne pro holky od 3. do 7. třídy ZŠ se v sobotu 10. 2. 2007 zúčastnilo 38 děvčat z blízkého i vzdálenějšího okolí, nejvíce z děkanátu Slavkov.

den pro holky

Asi polovina přijela úplně poprvé. Potkali by jste zde děvčata ze Slavkova, Hodějic, Rousínova, Heršpic, Letonic, Uhřic, Násedlovic, Žatčan, Blažovic, Moutnic, Bučovic, Větéřova, Čechyně i z Bílovic nad Svitavou.

den pro holky

den pro holky

den pro holky

den pro holky

Dopolední program byl skrze sehrání scének z nejrůznějších situací ze života přípravou na vstřebání hlavního tématu. Tím byla biblická meditace o Kainu a Ábelovi. V odpolední části programu jej děvčata ztvárnila složením společného obrazu. Závěrem celého setkání patřil „polštářové válce“ v sále.

Milým povzbuzením během dne bylo také požehnání otce Milana, který mezi nás zavítal v pravé poledne. Díky!

den pro holky

K dalšímu, tentokrát pětidennímu setkání o letních prázdninách ve dnech 16. – 20. července i k polštářové odvetě zve srdečně otec Milan Vavro a školské sestry.