Děti pomáhají dětem

Děti z náboženství 5. třídy pomáhají dětem v misiích. Přání si budete moci vzít za dobrovolný příspěvek také o 2. adventní neděli po mši sv. vzadu ve farním kostele.

Děti pomáhají dětem

Blíží se advent, čas přání a předsevzetí. Děti píší dopisy Ježíškovi, co všechno by chtěly pod stromečkem najít. Větší přemýšlejí jak udělat druhému radost. Proto se děti z náboženství 5. třídy rozhodly dát malý dárek dětem, které pod stromečkem nic nenajdou. Jakým způsobem chtějí pomoci?

přání pro misie

V hodině náboženství jsme se vrhli na výrobu vánočních přání různé velikosti. Děti se do výroby pustily s nadšením. Využili jsme různé materiály na výrobu např. barevné papíry, prstové barvy, barvičky, fixy, pastely.

Přání si budete moci vzít za dobrovolný příspěvek od 1. adventní neděle po mši sv. vzadu ve farním kostele. Vybrané peníze budou zaslány na papežské misijní dílo, kde peníze využijí pro nejvíce potřebné.

Prosíme Vás, podpořte náš nápad a zakupte si přáníčko. I tím můžete udělat radost druhému člověku. Všem, kteří přispějí, děkujeme.

Katechetka Lucie Křížová

přání pro misie

přání pro misie

přání pro misie

přání pro misie

přání pro misie