Divadelní kavárna v květnu: J. S. Bach a hudba 20. století – změna začátku

Řekli byste, že J. S. Bach ovlivnil i např. tvorbu nedávno zesnulého skladatele Petra Hapky? Více se dozvíte v poslední jarní divadelní kavárně. K poslechu ukázek světové i české populární hudby s doprovodným slovem Marka Kuchty vás zveme v neděli 24. května, v 15,30 začíná kavárna, v 16,00 program.

Poslední Divadelní kavárna letošní jarní sezóny se ponese v tématu hudebním. Budeme se zamýšlet nad vlivem odkazu Johana Sebastiana Bacha v dílech autorů populární hudby 20.století.

Řekli byste, že J. S. Bach ovlivnil i např. tvorbu nedávno zesnulého skladatele Petra Hapky? K poslechu ukázek světové i české populární hudby s doprovodným slovem Marka Kuchty vás zveme v neděli 24. května v 16,00 (kavárna začíná v 15,30 hod.) do Divadelní kavárny v sále Pastoračního centra ř.k. farnosti ve Slavkově, Malinovského 2, levý vchod.

V dalších Divadelních kavárnách se uvidíme až na podzim, kdy pro vás chystáme další zajímavá témata a samozřejmě včetně posezení u dobré kávy nebo čaje.

Srdečně zvou pořadatelé z Divadelního spolku