Divadelní kavárna v lednu a únoru

Možná jste již zaregistrovali, že divadelní ochotníci ve spolupráci s farností rozjíždí nový projekt „Divadelní kavárna“. Jedná se o tzv. divadlo „u stolu“, jehož programy lze sledovat od kavárenského stolu. Každá kavárna bude prostorem pro posezení a popovídání s přáteli a bude mít svůj krátký kulturní program.

Tento rok bude zatím rokem zkušebním a pokud bude o Divadelní kavárny zájem, je předpoklad, že by probíhaly většinou poslední neděli v měsíci zhruba od ledna do jarních měsíců a pak od října do konce roku.

Místo konání: farní sál
Omezený počet míst v kavárně: 42-48 (podle druhu programu se řídí počet stolů)
Otevírací doba: 16.00
Kulturní program:  16.30-17.00
Uzavření kavárny: 17.30.

Chceme tento druh „komunikační“ zábavy dopřát širokému okruhu zájemců a proto se vstupné ani za nápoje neplatí, ale návštěvníci sami mohou zhodnotit program a  na odchodu dobrovolným příspěvkem přispět dle svého uvážení na režijní náklady programu a energie.

Témata nejbližších kaváren:

25.ledna: FDSB – hrajeme už 15 let

  • V jubilejní den zavzpomínáme na historii působení Farního divadla Simsala Bim u videosestřihu z jeho her.

22.února: Muž, který nemohl spát

  • Dramatizovaná četba povídky Z druhé kapsy od Karla Čapka, od jehož narození letos uplynulo 125 let (účinkují Radim Kachlíř, Adam Šimoník).

Na setkání v Divadelní kavárně se těší pořadatelé.

Ludmila Nosková,
Farní divadlo Simsala Bim