Duchovní aktivity v Adventu

Nabídka Průvodce adventem v mobilní aplikaci a duchovních aktivit v našem okolí.

Průvodce adventem

Pastorační středisko brněnské diecéze nabízí brožuru Průvodce adventem 2019, která může pomoci k užitečnému prožití adventní doby. K doplnění biblických rozjímání byly letos použity především myšlenky těchto autorů: papež František, Daniel Ange, Józef Augustyn, Josef Beránek, Vojtěch Cikrle, John a Stasi Eldredge, sv. Petr Julián Eymard, Bruno Ferrero, Anselm Grün, Fabrice Hadjadj, Ladislav Heryán, Tomáš Kutil, Anthony de Mello, Jan Rybář, Klemens Schaupp, Josef Suchár, Marie Svatošová, Michal Zamkovský.

Průvodce adventem bude dostupný uživatelům mobilních zařízení s operačním systémem Android, aplikaci bude možné zdarma stáhnout na Google Play.

Pastorační středisko brněnské diecéze

Sdružení pěstounských rodin pořádá 20. ledna 2020 benefiční besedu pro širokou veřejnost s RNDr. Jiřím Grygarem na téma Proč jsem tady? aneb Kosmická odpovědnost člověka. Naší snahou je vytvořit akci, která přinese ovoce v podobě finančního výtěžku: akci zajišťujeme sami, s minimálními náklady na organizaci, a veškerý výtěžek půjde na zajištění potřeb dětí v pěstounských rodinách, které doprovázíme.

Zároveň chceme kultivovat veřejnost prostřednictvím setkání a diskuse s významnou osobnosti vědeckého i duchovního života.


Pozvánka na adventní víkend s P. Heryanem

Pozořice 13. – 15. 12. 2019