Farní divadlo hledá herce a spolupracovníky

Máte chuť hrát divadlo nebo se podílet na jeho přípravě? Farní divadlo Simsala Bim hledá do svých řad herce, hudebníky a inspicienty.

Máte chuť hrát divadlo nebo se podílet na jeho přípravě? Pak čtěte dál.

Slavkovští ochotníci z Farního divadla Simsala Bim (FDSB) hledají:

  • dva herce, muže ve věku 35-45 let;
  • hudebníky pro živé hraní na představeních, momentálně uvítáme 2 šikovné hráče na kytaru (mandolínu);
  • dvě ženy nebo muže na pozici inspicienta.

Inspicient je pomocník divadelního režiséra, technický asistent režie, který je pověřen organizačním dohledem nad průběhem divadelního představení. Do jeho pracovní náplně spadá koordinace nástupů herců na jeviště a odchodů z jeviště. Dozor nad jejich kostýmním vystrojením, příprava rekvizit, výměna dekorací. Při své práci spolupracuje se všemi lidmi, kteří zajišťují zdárný průběh představení na jevišti.

Článek zaslala pí. Nosková, FDSB