Farní tábor 2010

Konečně některé foto z letošního tábora "Cesta za dračím srdcem". Děti by je měly dostat všechny na DVD s filmem.

Fotogalerie Tábor 2010

Zápis z táborové kronikytábor 2010

Pátek 2.7.2010

Přijeli jsme jako obvykle do Bukovinky, kde se vyložila všechna zavazadla. A my jako budoucí hobité jsme se vydali na cestu do našich přírodních příbytků. Když jsme dorazili do tábora, procházeli jsme kolem desek, které připomínali budoucí oplocení tábora. Později nám oznámili: „Je potřeba postavit z těchto úhledných prken vaše hobití nory, ve kterých budete možná i dnes spát“. S nadšením jsme vykřikli: „Ano, pustíme se do toho!“ Prvních deset minut jsme se pokoušeli o postavení, ale poté jsme zjistili, že to nebude práce pro nás hobity, ale pro zkušenější bytosti. A nakonec jsme se vyspali hezky. Někteří sice na zemi, ale nestěžovali si. Když se nachýlil čas večeře, měli jsme chleba s rybí pomazánkou, která byla velmi dobrá. Večer jsme byli rozděleni do skupinek. Potom jsme se vydali do lesa za elfy, kde jsme museli uhodnout jejich jména podle papíru, který měli před sebou. Bylo jich celkem sedm. Na kutě jsme nakonec šli kolem 12.00 hodiny.

Velen Troubil se svou družinou

tábor 2010

Úterý 6.7.2010.

Ráno nás probudila bouřka. K radosti celého tábora odpadla rozcvička. Za neustálého lijáku jsme přeběhli do jídelny na snídani. Polovina naší skupinky se rozhodla zkusit mlčení. Bohužel to nikdo nevydržel ani do oběda. Všichni promluvili při dopoledním stavění lodí. Naše loďoponorka obstála všechno očekávání a obstála i v silné konkurenci. K obědu jsme měli hráškovou polévku (=jelikož luštěniny čistí střeva, můžeme očekávat menší bolení=) a čínskou krůtí směs. V odpoledním klidu jsme si buď dělali zkoušky nebo hráli fotbal. Nasvačili jsme se a šli se připravit na piráty. Nakonec jsme, ale nikam nešli, protože začala pořádná bouřka. Při první večeři jsme se konečně dočkali NUTELI na rohlíku.

Potom jsme si mohli zase dělat zkoušky. Jakmile kluci dohráli fotbal, začala mše, vyjímečně v jídelně. Dali jsme si druhou večeři a poslechli horor. Zamotali jsme se do spacáků a okamžitě jsme usnuli.

Růža Pelíšková a spol.

tábor 2010