Farní tábor 2018 – MISE FÉNIX

Pod Yellowstonským národním parkem dřímá nebezpečná hrozba – obří sopečný vulkán. R. 2058 náhle vybuchuje ...

… celá planeta je zahalena sopečným prachem, jsou zde neslučitelné podmínky se životem. Většina lidstva vymírá, pouze hrstce se podaří uniknout na mezinárodní kosmickou stanici. Zde přežívají až do r. 2157. Tehdy je na planetu vyslána průzkumná posádka, která má za úkol zjistit, zda je možné planetu opět osídlit. Výprava dostává příznačný název – „Mise Fénix“ – lidstvo povstane z popela. Ačkoli si je posádka jista, že katastrofu již nikdo další na planetě nepřežil, setkává se zde s přeživšími lidmi, kteří jsou zotročeni vojenskou bandou pod velením Generála. Výprava potřebuje nutně povolat posily z vesmírné stanice, bez zničeného vysílače to však není tak jednoduché. Hlavním úkolem mise je nyní proniknout do sídla nepřátel, zajmout generála, a odvysílat prosbu o pomoc…
Na misi Fénix odjíždíme v sobotu 28. července 2018.
Díky vadnému vysílači se nepodařilo zachránit více fotografií.
Ale odvysílat několik záběrů se podařilo.