Hledá se táborový vedoucí

Ahoj, potřebujeme táborové vedoucí! Ať už chceš jet za malými do Nížkovic, nebo s většími do Oslavan, potřebujeme o Tobě vědět! 🙂 Pro sestavování organizačních táborových týmů využijeme jednoduchý dotazník, prosíme o jeho vyplnění do 4.2. 23:59. Zveme k tomu všechny, kdo si „odbyli“ roční pauzu po deváté třídě, i když třeba ještě na žádném táboře nebyli. Pokud máš nějaké […]

Ahoj, potřebujeme táborové vedoucí! Ať už chceš jet za malými do Nížkovic, nebo s většími do Oslavan, potřebujeme o Tobě vědět! 🙂 Pro sestavování organizačních táborových týmů využijeme jednoduchý dotazník, prosíme o jeho vyplnění do 4.2. 23:59. Zveme k tomu všechny, kdo si „odbyli“ roční pauzu po deváté třídě, i když třeba ještě na žádném táboře nebyli.

Pokud máš nějaké otázky, neboj se kontaktovat hlavního vedoucího – Ondřej Mlčoch, 607 286 331, cahoun194@seznam.cz

➡️ Pokud chceš vyplnit dotazník, klikni sem.