Hra pro ministranty

Pandemie nekončí a schůzky jsou v nedohlednu. Naštěstí je zde další program pro naše ministranty.

Hra pro ministranty

Pandemie nekončí a schůzky jsou v nedohlednu. Naštěstí je zde další program pro naše ministranty. Bylo to avizováno už na prvním setkání, že se tahle věc chystá, ale nikdo jsme nevěděli, kdy ani jak to bude. Přestalo nás bavit už čekat, takže jsem se rozhodli začít hrát DIPLOMACII online.

Hra je určena pro STARŠÍ (6-9 třída) ministranty. Jedná se o strategickou hru s válečnou tématikou, která se natáhne určitě na několik měsíců. Hrát se bude na pravidelných schůzkách dle domluvy. Celá hra je nachystána online, takže jediné, co potřebujete je počítač s mikrofon (jde to i bez něj, ale budete to mít náročnější). Ministranti budou hrát po dvojicích, které si sami vyberou, nebo do nich budou rozděleni. Je potřeba, aby když se ministrant rozhodne hrát, tak aby s námi dohrál celou hru až do úplného konce, jinak by kazil hru všem ostatním.

Míst je omezené množství, takže se rychle přihlašujte na odkazu níže

https://forms.gle/xaSvcBrZAvA5n6566

První schůzka bude v neděli 14. 2. 2021. V případě jakéhokoliv dotazu napište na email jakub.hrusky@seznam.cz

Těší se na vás vedoucí ministrantů

Jakub Krejčíř a František Červinka