Hudební program sboru Collegium musicale bonum o Vánocích

Vokálně-instrumentální soubor Collegium musicale bonum vystoupí při mších svatých o Štědrém dnu a na slavnost Narození Páně. Srdečně Vás zveme též na vánoční koncert, který proběhne 8. ledna 2017 v Domě Svaté Rodiny ve Slavkově.

Vokálně-instrumentální soubor Collegium musicale bonum vystoupí při slavení liturgie na Štědrý denslavnost Narození Páně se skladbami: Hark! The Herald Angels Sing Felixe Mendelssohna-Bartholdyho a Pastorella Iucunda Jiřího Ignáce Linka. Na programu jsou též známé koledy s instrumentálním doprovodem.

V neděli 8. ledna 2017 v 16:30 v Domě Svaté Rodiny slavkovský ansámbl uskuteční vánoční koncert, na kterém zazní Missa brevis in B (KV 275) Wolfganga Amadea Mozarta a Žarošická mše pastýřská Zdeňka Zouhara, jež slaví 20 let od renovace. Srdečně Vás zveme!

Karol Frydrych


Sbor Collegium musicale bonum
(koncert na slavkovském zámku, září 2016)

Půlnoční mše sv. ve Slavkově u Brna, 24. prosince 2016, 23:00

 • Franz Gruber: Tichá noc (JK č. 224)
 • Karel Bříza: Ordinarium (JK č. 503)
 • Josef Olejník: žalm Dnes se nám narodil Spasitel, Kristus Pán
 • Nesem vám noviny (JK č. 222)
 • Felix Mendelssohn-Bartholdy: Hark! The Herald Angels Sing
 • Jiří Ingác Linek: Pastorella Iucunda
 • Vítaný buď Ježíšku (JK č. 226)
 • Narodil se Kristus Pán (JK č. 201)

Mše sv. na slavnost Narození Páně ve Slavkově u Brna, 25. prosince 2016, 9:30

 • John Francis Wade: Adeste fideles (JK č. 219)
 • Karel Bříza: Ordinarium (JK č. 503)
 • Zdeně k Pololáník: žalm Uzřely všechny končiny země spásu našeho Boha
 • Veselé vánoční hody  (JK č. 225)
 • Felix Mendelssohn-Bartholdy: Hark! The Herald Angels Sing
 • Jiří Ingác Linek: Pastorella Iucunda
 • Hvězda svítí nad Betlémem (JK č. 213)
 • Narodil se Kristus Pán (JK č. 201)