Jak dopadla premiéra Kostlivce ve skříni?

Přečtěte si, jak se vydařila premiéra komedie Kostlivec ve skříni Farního divadla Simsala Bim, a prohlédněte si fotky z představení.

Jak dopadla premiéra Kostlivce ve skříni?

Neočekávaně. Alespoň z hlediska režiséra Marka Kuchty, který se nechal slyšet, že herce nepoznával a spokojeně prohlásil: „jsem mile překvapen, protože s takovou dikcí, jakou předvedli někteří herci na jevišti jsem se od nich na zkouškách nesetkal.“ V článku najdete také fotky z premiéry.

Nejen režisér a herci po mnohonásobném bouřlivém aplausu odcházeli spokojení, ale věřím že i diváci. Mohli shlédnout břesknou komedii, ve které samozřejmě nezklamal představitel hlavní role Milan Hrazdílek, který divákům předvedl smršť svých gagů a to i po té, co na něj neplánovaně spadly dveře a on utržil pořádnou „pecku“ do hlavy. Naopak, zdálo se, že ho to vybudilo ještě více.

Mezi již známými tvářemi Farního divadla Simsala Bim jsme mohli vidět už i některé nové členy souboru a v tomto případě to byly tři učitelky slavkovských mateřských škol, pro které byla premiéra také prvním představením na divadelních prknech. Jako skvělou jevištní partnerku hlavního protagonisty jsme mohli vidět Elenu Knotkovou a hlavních ženských rolí služek Anduly a Lízy se úspěšně zhostily Petra Spálová a Jana Šustková.

Tak a premiéra je za námi a před námi jsou listopadové reprízy, které se uskuteční opět v sále Pastoračního centra v budově ř.k. fary a to:

  • v sobotu 3. a 17. listopadu v 19.00
  • v neděli 4. a 18. listopadu v 15.00

Vstupenky v ceně 50,-  na všechna představení jsou v prodeji ve Fotoateliéru p.Kábrtové na Husově ulici ve Slavkově a též ve farní knihovně každou neděli ráno od 9.15 do 9.30.

A komu by se tyto termíny nehodily má možnost shlédnout tuto komedii ještě v neděli 25.listopadu od 18.00 v sále obecní hospody v Hruškách.

Za o.s. FDSB Ludmila Nosková