Jarmark na draka

Letos v červnu (15.6.) se v rámci farního dne uskuteční dobročinný jarmark na podporu KMŠ Karolínka. Rukodělné výrobky, které byste byli ochotni na jarmarku nabídnout k prodeji, napište prosím do konce února na níže uvedenou adresu.

Na jarmarku chceme prodávat různé rukodělné výrobky. Výtěžek prodeje bude „na draka“. Ano, opravdu na skutečného tříhlavého draka – dřevěný herní prvek, který bude důležitou součástí zahrady u školky.

Výrobky na jarmark budou tvořit děti ze školky, ale také další dobrovolníci. Pokud vyrábíte něco, co byste byli ochotni na jarmarku nabídnout k prodeji, napište prosím do konce února na adresu klink (zavináč) tiscali.cz nebo nám řekněte osobně. Nezapomeňte prosím, že výrobky by měly mít určitou estetickou hodnotu. Nechceme mít velké množství výrobků, raději méně, ale hezké věci.

K prodeji je možno nabídnout například keramiku, malovaný textil, dřevěné a textilní hračky, šperky apod. Plánujeme to tak, že dobrovolníci věnují zdarma svůj čas a práci. Náklady na materiál na výrobu zboží, které se prodá, bychom jim uhradili. Nebojte se nás na cokoli zeptat, rádi vám poradíme. Všem zájemcům se ozveme začátkem března a domluvíme se na podrobnostech.

Lenka Klinkovská

drak