Jarní výstava na faře – fotografie

Ve dnech 6. a 7.2.2010 proběhla na faře ve Slavkově jarní výstava, kde byly mimo jiné k vidění: kraslice, jarní dekorace, obrázky (decoupage), malované hedvábí, malovaná trička, šperky z korálků, drátkované ozdoby a paličkované krajky.

Prohlédněte si fotografie z výstavy.


O víkendu 6. a 7.března se v místnostech Pastoračního centra římskokatolické farnosti (východní křídlo fary) uskutečnila Jarní výstava, kde jsme mohli nejen shlédnout, ale i koupit velikonoční kraslice, včetně husích, kachních čí obřích pštrosích vajec.

Ženy ocenily šperky z paličkované krajky, korálků nebo zhotovené drátovací technikou, mužům se zase líbily odrátované láhve na slivovičku či lahve na koňak s vloženou paličkovanou krajkou, které jsou velmi žádaným dárkem. Inspiraci pro výzdobu svých domovů nám nabízela jarní a velikonoční aranžmá, ozdoby z drátů a přírodnin. Děti se mohly potěšit s  textilními zajíčky, ovečkami kytkami nebo obrázky vyrobenými technikou decoupage podobně jako šikovné magnetky, praktické pro každou domácnost.

Parádivky si mohly vybrat z barevné škály malovaných hedvábných šátků a šálů nebo zvolit originální malovaná trička. Tohle a ještě mnohem více přinášejí přiložené fotografie, které vám, kteří jste výstavu navštívili připomenou příjemné chvíle a zážitky a vám, kteří jste zaváhali či nemohli přijít, budou inspirací pro příští rok neboť doufám, že Pavla Tauberová, Marcela Drápalová a Veronika Jelínková, které výstavu připravily již podruhé, nebyly se svojí výstavou ve Slavkově naposled.

Zapsala Ludmila Nosková

Děrované kraslice
Děrované kraslice

Malované hedvábí
Malované hedvábí

Obrázky na skle
Obrázky na skle

Velikonoční dekorace
Velikonoční dekorace