Karneval s broučky

Několik fotografií z letošního farního karnevalu potěší nejen ty, kteří přišli.
Aktualizováno 22.2.2007 - doplněn článek

Jaký byl dětský karneval?

„Dobrý den, pěkně vítám, to jsou k nám hosté.“ Takto přívětivě (jak v Karafiátových Broučcích) vítala Janinka (Liduška Šujanová) přicházející broučky (mládež dvou nejmladších farních společenství s křidélky a tykadýlky), a takto přívětivě přivítali potom broučci-moderátoři (Lucka Křížová a David Svoboda) i všechny děti a jejich rodiče na tradičním farním dětském karnevalu v Domě Svaté rodiny v neděli 18.2.2007 v 15.00.hodin.

karneval dětí

Návštěvnost byla snad trochu slabší jak v minulém roce (možná z důvodu končících jarních prázdnin), za masky byly hlavně děti od l do 10 let, starších bylo jen několik.

Ale i tak se děti a broučci ihned po zahájení roztančili při zvuku veselých dětských písniček, jejichž výběr zajišťovali společensky odění pánové Vojta Lstibůrek a Jeňa Hlaváček.

Děti si také zasoutěžily a dočkaly se v tombole pěkných překvapení. Vyhodnoceny byly i nejlepší masky a nakonec se všichni spolu vyfotili. Ke spokojenosti přispělo i bohaté občerstvení, o které se postaraly obětavé maminky.

Z dětských očí vyzařovala spokojenost, i když byly z reje masek určitě vyčerpané. Byli spokojeni i rodiče, poněvadž jejich rozdováděné a unavené děti v ten večer určitě všechny poslušně ulehly do svých postýlek, a spaly a spaly a spaly.

Zdálo se jim třeba o veselých broučcích Janince, Lucince, Marcelce, Terezce, Markétce, Evičce, Magdalénce, Davidovi, Jirkovi a Pavlovi.

Marie Šujanová


Neděle 18. 2. 2007, sál Domu sv. Rodiny školských sester ve Slavkově.

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

karneval dětí

Foto: sestra Grogorie

karneval dětí

karneval dětí