Koncert nebo Divadelní kavárna?

Znáte to úsloví když tzv. „pravice neví co dělá levice“, pak se snadno stane, že souběžně běží dvě nebo i víc akcí a návštěvníci akcí jsou pak postaveni před dilema kam jít?

Podobná situace nastane i v neděli 24.dubna odpoledne  – v jeden den, v jednom objektu a s půlhodinovým posunem se konají dvě akce. V 16.00 je v sále na faře pravidelná Divadelní kavárna – tentokrát o Jaroslavu Seifertovi a v 16.30 o patro níž a pár metrů dál v kostele začíná koncert skvělého varhanního mistra Davida Postráneckého.

A teď jak se říká, „babo raď. Co dělat, když chci do Divadelní kavárny i na koncert? Myslím, že při troše dobré vůle se dá všechno skloubit a výsledkem bude úžasné odpoledne s velkou dávkou kulturního zážitku.

Aby tomu tak bylo, Divadelní kavárnu otevřeme již v 15.30 abyste stihli video-audio pásmo o J. Seifertovi. Pět minut před začátkem koncertu jen sejdete o patro níž a projdete vnitřkem budovy rovnou do kostela.

Skvělé řešení, ne?

Na báječné odpoledne zvou členové Divadelního spolku a pořadatelé koncertu