Kurz Alfa ve Slavkově u Brna – ještě ve čtvrtek 18. 1. je možné se přihlásit

Máte touhu se dozvědět více o Bohu a nerozumíte tomu, jak o něm lidé mluví? Máte ve své rodině nebo mezi přáteli někoho, kdo si klade otázky o smyslu života?

Pro ty, kdo se chtějí více dozvědět o Bohu, o víře, o církvi v příjemném prostředí, je určen kurz Alfa. Jedná se o několik čtvrtečních večerů. Nemusíte se bát na cokoli zeptat. Můžete pozvat své přátele a nabídnout jim doprovod. Začínáme vždy večeří v 19 hodin v sále nad školkou Karolínka za kostelem, pokračujeme krátkou přednáškou a vše završíme diskusí v malých skupinkách do 21:30.

První setkání je nezávazné ve čtvrtek 12. ledna 2023 od 19 hodin. Z důvodu přípravy sálu a pohoštění prosíme o nahlášení na adrese alfa.slavkov(@)gmail.com do 10. ledna 2023.

Za tým Alfy srdečně zve Jitka Hrabovská