Kurz Alfa ve Slavkově

První setkání je nezávazné a koná se ve Slavkově u Brna v Domě svaté rodiny za kostelem ve čtvrtek 13. ledna 2022 v 19 hodin. Z důvodu přípravy večeře prosíme o nahlášení na adrese alfa.slavkov(zavináč)gmail.com nejpozději do 10. ledna 2022.

Máte touhu se dozvědět něco o Bohu a nerozumíte tomu, jak o něm lidé mluví?

Máte ve své rodině nebo mezi přáteli někoho, kdo si klade otázky o smyslu života?

Pro ty, kdo se chtějí více dozvědět o Bohu, o víře, o církvi v příjemném prostředí je určen kurz Alfa. Můžete pozvat své přátele a nabídnout jim doprovod.

Začínáme vždy večeří v 19 hodin, pokračujeme krátkou přednáškou a vše završíme diskusí ve skupinkách do 21:30. Nemusíte se bát na cokoli zeptat o víře, o Bohu, o církvi.

Setkání budou probíhat vždy ve čtvrtek večer na stejném místě. V polovině kurzu bude zařazen dobrovolný celodenní sobotní program. Vše bude zakončeno slavnostní večeří 24. dubna.

Témata jednotlivých přednášek jsou: Je křesťanství nudné?; Kdo je to Ježíš?; Proč Ježíš zemřel?; Jak získat víru?; Proč a jak se modlit?; Proč a jak číst Bibli?; Jak nás Bůh vede?; Kdo je to svatý Duch a co dělá?; Jak odolat zlému?; Jak mluvit s druhými o víře?; Uzdravuje Bůh i dnes?; A co církev?

Ty, kdo by se chtěli zapojit do organizace, prosíme o přihlášení na stejné adrese. A všichni se mohou zapojit tím, že pozvou své známé nebo příbuzné a popřípadě jim nabídnou doprovod.

Prosíme všechny o modlitbu za požehnání pro kurz Alfa, účastníky i organizátory.

Za tým Alfy Jitka Hrabovská