Lidové misie ve středu 21. října – povzbuzení k vytrvalosti!

Ve středu nás na misijních kázáních ubylo, je třeba vytrvat. Někteří se zmiňují, že kázání je moc a jsou dlouhé. Nejsme na vysoké škole, zkoušky dělat nebudeme. Jde jen o porhloubení duchovního života, vztahu k Bohu. Jde o to, dostat se "do varu", více se věnovat víře. A to nejdůležitější - přebývat v přítomnosti Boží. Víc než rozum je srdce. Skrze kázání se probouzí srdce. Tedy nejde o to si "zapamatovat", ale "souhlasit a srcem přijmout" a nechat se ovlivnit Boží milostí". Povzbuzuji Vás! P. Milan Vavro

Fotografie ze středy – tentokrát i z Němčan, Hodějic a Heršpic.

Misie ve středu na stránkách FATYMU.

Hodějice

V Hodějicích se střídá v kázáních křtinský farář Jan Paňáz s prof. P. Stanislavem Krátkým.

Hodějice

Mše pro děti a mládež v Hodějicích na obecním úřadě.

základ pro kříž

Základ pro misijní kříž před Domem svaté Rodiny.

v Němčanech

Mše pro děti na obecním úřadě v Němčanech.

v kostele v Němčanech

Misijní kázání v Němčanech.