Mikulášská besídka

Fotografie z Mikulášské besídky s návštěvou sv. Mikuláše v neděli 5. 12. v Domě Sv. Rodiny.

Fotogalerie z Mikulášské 2010.

Svatý Mikuláš ve Slavkově

Letošní svátek sv. Mikuláše oslavila naše rodina stejně jako loni, v DOMĚ SVATÉ RODINY u školských sester. Jen oproti loňskému roku bylo v sále méně dětí. Na jednu stranu mě to trochu zamrzelo (vše bylo pěkně připraveno a děti nikde), ale na druhou stranu byla klidná slavnostní atmosféra.

Po krátké úvodní modlitbě navštívily děti tvořivé dílničky. A po pravdě řečeno vypadalo to, že z této činnosti neměly radost jen děti. Nadšené z toho byly i přítomné maminky (tak hezky se o nás postarali).

Když jsme si vytvořili vánoční ozdoby a přání, vrátili jsme se do sálu na společnou modlitbu a za nedlouho přišel sv. Mikuláš. Ti nejzdatnější jako otec Milan, Jana Lstibůrková a sestra Benedikta, zarecitovali či zazpívali sv. Mikuláši a z toho zřejmě usoudil, že všichni ostatní v sále jsou taky tak šikovní a dostali od něj balíček s dobrotami.

A už se blíží konec, děti za doprovodu písní ještě chvíli tancovaly (obě naše děti spolu s dalšími se šťastně proháněly po pódiu) a po té jsme se odebrali všichni domů.

Všem kteří tuto akci připravili děkuji a upřímné pán Bůh zaplať.

Michaela

tvoření