Ministranti: Secret Dragon

Slavkovští ministranti se mimo služby při bohoslužbách scházejí také na schůzkách, kde se věnují jak vzdělávání v oblasti liturgie, tak zábavě a činnostem, které je baví. Od loňského podzimu se skupinka starších ministrantů věnuje hře s zajímavým názvem Secret Dragon.

Ministranti na schůzkách


Secret Dragon
je vlastně strategická hra s pravidly podobnými počítačovým hrám. Hlavní rozdíl je však v tom, že všechno, včetně mapy, si musí kluci vybudovat sami. A navíc proti PC hrám se zde setkávají se svými spoluhráči tváří v tvář a zažívají spoustu zábavy při diplomatických, či obchodnických jednáních, při řešení pojistných událostí, nebo během výstavby různých účelových budov.

Je to zábava, při které se učí trpělivosti a zručnosti při výrobě nemovití, logickému myšlení a důvtipu při politicko-diplomatických jednáních se svými spoluhráči.

Secret Dragon: herní plocha

Důmyslný obranný systém

Pevnost střeží strategickou část území

Výroba

Článek a fotografie: HlP