Misijní jarmark – poděkování

Ráda bych poděkovala všem, kteří napekli výborné buchty, věnovali dárkové předměty nebo se jiným způsobem podíleli na dobrém průběhu Misijního jarmarku a také samozřejmě všem štědrým dárcům.

Celkem se vydělalo 9. 993,- Kč (po odečtení nákladů na materiál pro výrobu prodaných rukodělných výrobků, které dělaly celkem 1.400,- Kč). Za prodej pečiva se utržilo 2.463,- Kč a za misijní a ostatní dárkové předměty 7.530,-.

Částku posíláme na Papežské misijní dílo. Věříme, že na misijní úmysl budete dál pamatovat ve svých modlitbách. Možná se to nezdá, ale i když občas naříkáme, že je všechno drahé a máme málo peněz, patříme ve světě mezi bohaté. Zkuste si třeba tipnout, kolik lidí na světě nemá možnost napít se čisté, nezávadné vody. Odpověď najdete tady.

Na misijní dílo můžete přispívat celoročně, samozřejmě nejen finančně. Koho by zajímaly podrobnosti, najde je tady.

Lenka Klinkovská