Posezení s cimbálkou

Sobotní odpoledne s cimbálovou muzikou DRAHAN

Krásné sobotní odpoledne při posezení u cimbálu DRAHAN. Takto by se zcela stručně dalo definovat sobotní setkání s věřícími v Domě sv. Rodiny. Ve slavkovské farnosti jsem se účastnila mnoha duchovních akcí, ale takového hudebního programu doposud ne. Jsem nadšena krásným vystoupením DRAHANU, atmosférou a možnostmi, které zde byly. Zpívaly se s přáteli známé a méně známé písničky a tak to byla dobrá možnost „zastavení“ se z každodenního „běhu“ života a setkání se s přáteli jinak než při bohoslužbě.

Upřímné Pán Bůh zaplať všem, kdo se podíleli a zorganizovali toto krásné odpoledne.

Iveta K.

příprava vína

cimbálka Drahan

cimbálka

na cimbálce

na cimbálce

na cimbálce

na cimbálce

na cimbálce

Foto: s. Gregorie

Podrobnější informace o cimbálce.